ideas for a reflective essay

Nuoširdžiausiai dėkoju p.Agnei, puikiai meistrei ir trenerei, be galo gražai, mielai ir profesionaliai mokymų specialistei. Buvo labai įdomu, jauku ir naudinga pasimokyti, nekantrauju vel sugrįžti!

Med. dr. Rūta Pūkenytė 2018 m. – Microblading kursas
Une | atsiliepimas

Šios mokyklos dėka, padėjau tvirtą pamatą savo naujai karjerai. Esu be galo dėkinga dėstytojoms Renatai, Agnei ir Vilmai, kurios ne tik gerai paruošė, bet ir niekada neleido abejoti, kad man pavyks. Mokykla, ne tik teikia puikias paslaugas, bet ir dirba su Jums patogiu laiku, bei tempu. AČIŪ KURSŲ CENTRUI, UŽ PAKEISTĄ GYVENIMĄ.

Une Lille Marengen | 2017

Aš labai noriu padėkoti “Kursų centrui” ir asmeniškai dėstytojai Agnei 🙂 ji yra nuostabi, maloni, kantri mokytoja, kuri puikiai išmano savo darbą. Mokintis ir atlikti praktiką man labai patiko ir  kiekvieną kartą laukdavau sekančios mokymų dienos, nes tai buvo begalo įdomu ir  begalo jauki aplinka. Ek, nors dirbdavome daug ir kavutę tekdavo gerti atšalusią, bet aš to laaabai pasiilgau… Ačiū Tau didelis didelis, Agne! Tu nuostabus žmogus ir profesionalė savo darbo! Labai pasiilgau!

Beja, gražinu klientus Norvegijoje, sulaukiu daug palyginimų su kitais grožio salonais ir kolkas tik giria, dėkoja ir sugrįžta! Tad Agne tik tavo dėka aš įsitikinau,  kad einu geru keliu 🙂 Ačiū!
Iki greito “Kursų centre”!

Pagarbiai, Ilona Mogileva | 2014

Ilona Mogileva

Kursus šioje organizacijoje pabaigiau 2012 metais, kadangi gyvenu UK, ieškojau intensyvaus kurso, kurį galėčiau pabaigti per 2 savaites. Labai patiko, kad man  suteikė tokią galimybę. Esu labai dėkinga dėstytojai Agnei už kantrybę su manim ir visokeriopą paramą, nes praleisdavome tikrai daug laiko vienoje patalpoje. Šiuo metu gyvenu ir dirbu UK, turiu savo klienčių ratą ir vis atsiranda naujų, mano motto ‘svarbiausia, kad klientas liktų patenkintas’, niekada nebijau išbandyti kažko naujo ar ilgiau užtrukti, nes taip buvau išmokyta.

Renata Makarevič | 2012

essays mama