ideas for a reflective essay

Nuoširdžiausiai dėkoju p.Agnei, puikiai meistrei ir trenerei, be galo gražai, mielai ir profesionaliai mokymų specialistei. Buvo labai įdomu, jauku ir naudinga pasimokyti, nekantrauju vel sugrįžti!

Med. dr. Rūta Pūkenytė 2018 m. – Microblading kursas
Une | atsiliepimas

Šios mokyklos dėka, padėjau tvirtą pamatą savo naujai karjerai. Esu be galo dėkinga dėstytojoms Renatai, Agnei ir Vilmai, kurios ne tik gerai paruošė, bet ir niekada neleido abejoti, kad man pavyks. Mokykla, ne tik teikia puikias paslaugas, bet ir dirba su Jums patogiu laiku, bei tempu. AČIŪ KURSŲ CENTRUI, UŽ PAKEISTĄ GYVENIMĄ.

Une Lille Marengen | 2017

Aš labai noriu padėkoti “Kursų centrui” ir asmeniškai dėstytojai Agnei 🙂 ji yra nuostabi, maloni, kantri mokytoja, kuri puikiai išmano savo darbą. Mokintis ir atlikti praktiką man labai patiko ir  kiekvieną kartą laukdavau sekančios mokymų dienos, nes tai buvo begalo įdomu ir  begalo jauki aplinka. Ek, nors dirbdavome daug ir kavutę tekdavo gerti atšalusią, bet aš to laaabai pasiilgau… Ačiū Tau didelis didelis, Agne! Tu nuostabus žmogus ir profesionalė savo darbo! Labai pasiilgau!
Baigiau Grožio specialistų kursus, pilną programą ir tikrai dar ten sugrįšiu, nes jau svajoju išmokti ir depiliaciją cukrumi 😉
Beja, gražinu klientus Norvegijoje, sulaukiu daug palyginimų su kitais grožio salonais ir kolkas tik giria, dėkoja ir sugrįžta! Tad Agne tik tavo dėka aš įsitikinau,  kad einu geru keliu 🙂 Ačiū!
Iki greito “Kursų centre”!

Pagarbiai, Ilona Mogileva | 2014

Kursus šioje organizacijoje pabaigiau 2012 metais, kadangi gyvenu UK, ieškojau intensyvaus kurso, kurį galėčiau pabaigti per 2 savaites. Labai patiko, kad man  suteikė tokią galimybę. Esu labai dėkinga dėstytojai Agnei už kantrybę su manim ir visokeriopą paramą, nes praleisdavome tikrai daug laiko vienoje patalpoje. Šiuo metu gyvenu ir dirbu UK, turiu savo klienčių ratą ir vis atsiranda naujų, mano motto ‘svarbiausia, kad klientas liktų patenkintas’, niekada nebijau išbandyti kažko naujo ar ilgiau užtrukti, nes taip buvau išmokyta.

Renata Makarevič | 2012

Lankiau manikiūro, pedikiūro, ilgalaikio lakavimo, nagų priauginimo bei nagų dailės kursą pas Agnę ir turiu pasakyti, kad esu patenkinta įgytomis žiniomis, nes buvau visiška naujokė šioje srityje. Merginoms, norinčioms įgyti darbo su nagais pagrindus, labai rekomenduoju šiuos mokymus. Sėkmės Agnei, ji puiki mokytoja!

Dovilė Kačerauskienė | 2011

Mokinės darbai

10253797_717990178221694_4741386326586165486_n    10156034_457543997681450_6798238644240506587_n

 

 

 

 

Galiu tik pasidžiaugti, kad yra tokie mokymai, kurie jums padės ne tik įgyt pagrindinių manikiūro/ pedikiūro  žinių, bet ir pakankamas praktinių užsiėmimų laikas įtvirtins gautas žinias. Galiu padėkoti nuostabiai mokytojai Agnei, kuri su be galo dideliu atsidavimu dirba savo darbą ir puikiai perteikė žinias. Džiaugiuosi ir visoms būsimoms ir esamoms meistrėms rekomenduoju šiuos rengiamus mokymus, nes čia jums bus skiriamas tikrai didelis dėmesys, puiki galimybė susiplanuoti mokymus pagal jūsų gyvenimo ritmą. Pati gyvenu Norvegijoje, ir mokytoja Agne mielai sutiko prisiderinti prie mano planuotų mokymų, tai man buvo didelis pliusas. AČIŪ mokytojai Agnei.

Jolanta Šiaulienė | 2013

 

 

Baigiau manikiūro, pedikiūro ir nagų dailės kursus, kurių jau norėjau seniai. Gavau daugiau nei tikėjausi – nuoširdi ir draugiška aplinka, malonus bendravimas, išsamūs ir aiškūs paaiškinimai. Dėstytoja reikli ir profesionali. Kai kurie įrankiai, kuriais reikėjo išmokti dirbti, atrodė, kad niekada man nepaklus, bet Agnė (dėstytoja) sugeba priversti patikėti savimi ir persilaužti 🙂 tiesiog po kelių pamokų įrankis pats rankose dirba puikiai 🙂 Žinau, kad jei toliau nuspręsčiau tęsti kursus grožio srityje, eičiau būtent čia.

Linkėjimai.

Aušra Letukienė | 2013

Mokinės darbai

1620663_10202726749682130_263730054_n

 

 

 

essays mama